Jak zalożyć konto w banku na Florydzie

W tym dziale znajdziesz rozwiązanie wszystkich problemów, które napotkasz podczas życia na Florydzie.
ODPOWIEDZ
Lukasz 1

Jak zalożyć konto w banku na Florydzie

Post autor: Lukasz 1 » śr cze 21, 2017 5:05 pm

Witam forumowiczów z Florydy Za miesiąc będę jechała do Stanów i chciałabym tam otworzyć konto w banku. Wiem że taka opcja istnieje dla obcokrajowców czy możecie doradzić jak to się odbywa ewentualnie jakie sa koszty i w jakim banku? Z góry dziękuje

Renata

Re: Jak zalożyć konto w banku na Florydzie

Post autor: Renata » pt cze 23, 2017 10:19 pm

W Stanach możesz prawie w każdym banku otworzyć konto. Wystarczy mieć paszport

Beata

Post autor: Beata » ndz cze 25, 2017 10:21 pm

hejka, tez mnie interesuje ten temat, jestem juz pare tygodni na Florydzie i przydalaby mi sie karta amerykanska , rozumiem ze ide z paszportem ale nie musze podawac zadnego adresu ani nic ? bo ja nie mam meldunku.

Julia P

Post autor: Julia P » ndz cze 25, 2017 10:46 pm

Beata pisze:
ndz cze 25, 2017 10:21 pm
hejka, tez mnie interesuje ten temat, jestem juz pare tygodni na Florydzie i przydalaby mi sie karta amerykanska , rozumiem ze ide z paszportem ale nie musze podawac zadnego adresu ani nic ? bo ja nie mam meldunku.
Spokojnie nie musisz miec :) wystarczy tylko podac adres nawet kolezanki zeby karte mogli Ci przyslac :)

leonardo

Post autor: leonardo » pt lip 07, 2017 12:38 pm

Sprawy bankowe to chyba jedne z prostrzych do zalatwienia na Florydzie :) system bankowy jest tu duuuzo za Polska :)

ODPOWIEDZ