Rejsy na Bahamy

Rajskie tematy, czyli wszystko o Karaibach - życie, turystyka itp.
ODPOWIEDZ
Marcin07

Rejsy na Bahamy

Post autor: Marcin07 » pn cze 12, 2017 6:15 am

Cześć! Prosiłbym o informacje skąd gdzie i za ile można popłynąć z Florydy na wyspya Bahama. Widziałem w internecie prom do Hawany, ale był dla mnie za drogi 300$. Ile mniej więcej kosztuje rejs na bahamy? Lub na Jamajke czy też Meksyku? Ladujemy z dziewczyna w Miami 9 sierpnia.

volszep

Re: Rejsy na Bahamy

Post autor: volszep » pn lip 03, 2017 7:15 pm

Marcin07 pisze:
pn lip 03, 2017 7:15 pm
Cześć! Prosiłbym o informacje skąd gdzie i za ile można popłynąć z Florydy na wyspya Bahama. Widziałem w internecie prom do Hawany, ale był dla mnie za drogi 300$. Ile mniej więcej kosztuje rejs na bahamy? Lub na Jamajke czy też Meksyku? Ladujemy z dziewczyna w Miami 9 sierpnia.
Czesc, ja w zeszlym roku plynales to mieli fajna promocje/ofertę na Balearia Express na Bahamas na jeden dzień w obie strony za $73+podatek za pierwszą osobę a druga osoba płaci tylko podatek ,więcej informacji na ich stronie
https://www.ferryexpress.com
sprobuj moze akurat beda mieli jakies ciekawe oferty :!: powodzenia

racoon

Post autor: racoon » śr lip 05, 2017 4:48 pm

Hello, chce poplynac wkilkudniowy rejsc na poczatku sierpnia, moze ktos tez sie wybiera z Miami ? bede plynal sam, fajnie by bylo wiedziec ze jakas grupa Polakow tez plynie :)

Davidowski

Post autor: Davidowski » ndz lip 09, 2017 11:50 am

Ja pare dni temu wrocilem ze spotkania z cudownymi swinkami :) z bahama

Henderson
Member

Post autor: Henderson » pt lip 28, 2017 11:51 am

Marcin07 pisze:
pn cze 12, 2017 6:15 am
Hawana jest na Kubie, Nassau jest na Bahamach :)

Awatar użytkownika
Bosmanek56
Junior Member
Lokalizacja bez polskich znakow i spacji: Gniew

Post autor: Bosmanek56 » pn lis 20, 2017 2:03 pm

Ja w takich sprawach często radzę się znajomych. Bardzo często przynosi to rewelacyjne rezultaty :)
Gdy człowiekowi nie szkoda czasu, to prawie wszystkiego może się dowiedzieć.

ODPOWIEDZ